O nas

AMK Szkolenia

Nasz zespół to grono doświadczonych i cenionych ekspertów od lat dzielących się z Państwem swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami.

Eksperci AMK Szkolenia od lat prowadzą kursy zawodowe oraz szkolenia aktualizujące wiedzę zgodnie z najnowszymi zmianami prawnymi. Dbamy o to, aby nasze kursy wyposażyły Państwa w kompetencje poszukiwane na rynku pracy, a szkolenia aktualizowały i systematyzowały posiadaną już wiedzę z obszarów takich jak:

The company is definitely one of the best in providing educational courses in important fields and subjects, like best payout online casino canada is in providing opportunities to play good games and get payouts easily. More knowledge helps professionals to develop themselves and bring more benefits to the company where they work.
  • Kadry i płace,

  • Rachunkowość i podatki,

  • Ochrona środowiska,

  • Ochrona danych osobowych,

Programy kursów i szkoleń oferowanych przez AMK Szkolenia powstają na podstawie wieloletniej praktyki zawodowej naszych prelegentów dzięki czemu są źródłem cennej wiedzy wykorzystywanej przez naszych klientów w codziennej pracy.

Oferujemy:

  • Kursy zawodowe od podstaw oraz na poziomie zaawansowanym,

  • Szkolenia otwarte – aktualizujące wiedzę

  • Szkolenia zamknięte – dopasowane programem oraz poziomem zaawansowania do indywidualnych potrzeb Zamawiających.

 

Doświadczenie oraz umiejętności dydaktyczne naszych wykładowców gwarantują wysoki poziom prowadzonych szkoleń, na których wiedza teoretyczna łączy się z praktyką.

Współpracujemy z licznym gronem ekspertów, wśród których są: specjaliści w zakresie kadr i płac oraz IT, główni księgowi, dyrektorzy finansowi biegli rewidenci, radcy prawni, doradcy podatkowi a także praktycy biznesu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej w na terenie całego kraju. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne sale szkoleniowe, w dogodnych lokalizacjach wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.